Cuma , Nisan 16 2021
DM Haber / Siyaset / Ak Parti / AK Parti’li Mahir Ünal’dan ‘128 milyar dolar’ geri adımı!

AK Parti’li Mahir Ünal’dan ‘128 milyar dolar’ geri adımı!

AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, ‘128 milyar dolar nerede?’ sorularına verdiği cevabı daha sonra silmesi dikkatlerden kaçmadı.

CHP’nin ortaya attığı ve gündemde yer alan  Merkez Bankası’nın döviz rezervi hakkındaki “128 milyar dolar nereye gitti” sorusuna AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, önce cevap verdi sonra eleştiriler gelince geri adım attı.

Odatv’de yer alan haber göre Ünal, önce “Her zaman ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ şiarıyla hareket ettik, etmeye de devam edeceğiz. ‘128 milyar TL nerede?’ diye soranlara gelsin” ifadelerini kullandı.

TEPKİ GELİNCE GERİ ADIM ATTI

‘Dolar’ yerine ‘TL’ yazan Ünal, açıkladığı rakamlara eleştiriler gelince “Her zaman ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ şiarıyla hareket ettik, etmeye de devam edeceğiz” diye yazıp paylaştı.

Ünal’ın “dolar” yerine “TL” ifadesini kullanması dikkat çekerken yeni tweetinde düzeltilmiş haline yer vermemesi dikkat çekti.

İşte o paylaşımlar:

Buna da bir göz atınız!

Narsist nedir? Narsist kişilik bozukluğu olan kişilerin özellikleri

Narsist ne demek? Narsist kişilerin özellikleri nelerdir? Bir tür kişilik bozukluğu olan narsisizmde kişinin kendine sınırlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.