Perşembe , Ocak 14 2021
DM Haber / Genel / Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan “Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısı” Öncesi Basın Açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan “Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısı” Öncesi Basın Açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara’daki “Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısı” öncesinde açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan,”Günlük hayatı durma noktasına getiren böyle bir sürecin pek çok boyutu yanında ciddi ekonomik sonuçları da ortaya çıkacaktır. Alacağımız kararlarla bu süreci her birlikte aşacağız” dedi.

Yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında düzenlenen Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında başladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açılış konuşmasıyla Çankaya Köşkü’nde saat 14.20 başlayan toplantıya, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi ve Sağlık Politikaları kurullarının üyeleri, Bakanlar, kamu kurum ve kuruluşları yöneticileri ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

Toplantının ardından koronavirüsle mücadele çerçevesinde atılması gereken adımlarla ilgili kamuoyunun bilgilendirilmesi bekleniyor.

Buna da bir göz atınız!

Taşerondan kadroya geçirilen işçilerin mağduriyetleri sürüyor!

Taşerondan kadroya geçirilen Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı 4d işçi statüsündeki işçiler mağduriyetlerinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.