Pazar , Ocak 10 2021
DM Haber / Samsun / Canik Belediyesi İftar’da Buluştu

Canik Belediyesi İftar’da Buluştu

DM Haber – Canik

Ramazan etkinlikleri ve iftar programlarını iptal eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, belediye çalışanları ve aileleriyle iftarda buluştu. Sandıkçı, ”Mali durumumuz nedeniyle tasarruf tedbirleri uygulayarak başladık, öyle de devam ediyoruz. Meselelerimizi çözerken kılı kırk yararak kamu kaynaklarını doğru kullanma noktasında hareket ediyoruz” dedi.

Canik Belediyesi tarafından Canik Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftar yemeğine Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’nın yanı sıra başkan yardımcıları, birim müdürleri ve belediye bünyesinde görev yapan çalışanlar ile aileleri katıldı.

RAMAZAN’IN RUHUNA UYGUN PROGRAMLAR

İftarda konuşan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı,” Rahmet ve mağfiret ayını yaşadığımız bu mübarek günlerde hepinizin de bildiği gibi ramazan ayının maneviyatına uygun programlar icra ediyoruz.Belediyemizin ve ilçemizin sorunlarını gündemimize alırken keyfiyete göre değil öncelik sırasına göre hareket ediyoruz.Ramazan ayı başlamadan evvel kamuoyu ile de paylaştık. Bu sene belediye önündeki iftar davetlerini konser etkinliği gibi etkinlikleri gerçekleştirmedik. Bunun yerine ÇAT KAPI iftarlarımızla vatandaşlarımızın evine konuk oluyoruz ve teravih namazı sonrasında vatandaşlarımızla bir araya geliyorum” ifadelerini kullandı.

TÜM ÇALIŞANLARIMIZDAN DAHA ÇOK ÖZVERİ BEKLİYORUM

Canik Belediyesi çalışanlarının bugüne kadar bir çok olumsuzluğa rağmen özverili çalıştıklarını belirten Başkan Sandıkçı,” Özellikle belediyemizin içerisinde bulunduğu mali duruma baktığımızda çalışanlarımızdan daha çok özverili çalışmalar bekliyorum. Bu belediye hepimizin. Hep birlikte ilçemize hizmet ediyoruz. Çalışanlarımızdan beklentim ellerini taşın altına koymaları ve belediyem için, ilçem için daha fazla ne yapabilirim, üretebilirim diye dertlenmeleridir. Bu konuda tüm çalışanlarımızdan maksimum derecede destek istiyorum.İşini düzgünce yapan, harama bulaşmayan,üreten herkes benim başımın tacıdır. Kimseye karşı bir önyargım yok.Hep birlikte inşallah raydan çıkmış bu treni rayına sokacağız. Bunu yaparken de bozulmuş vagonları onaracağız, düzelteceğiz ve yolumuza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Buna da bir göz atınız!

AGD, online olarak Mekke’nin Fethi Programı düzenleyecek

Anadolu Gençlik Derneği’nin (AGD), her yıl Türkiye’nin 81 ili ve yüzlerce bölgede farklı noktalarda tertiplediği, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.