Salı , Temmuz 6 2021
DM Haber / Samsun / Gelecek Partisi Samsun teşkilatında sanal seks iddiası!

Gelecek Partisi Samsun teşkilatında sanal seks iddiası!

Gelecek Partisi Samsun Atakum Kurucu İlçe Başkanlığına atanan Cemre Kaan Karanisoğlu’nun genç kızlarla internet üzerinden uygunsuz ilişki yaşadığı iddia edildi.

Skandalla ilgili konuşan Karanisoğlu, kendisi hakkındaki iddiaları inkar ettti. Yeni Akit’te yer alan habere göre, birçok skandalın olduğu partide, bu tür gelişmelerin karşılıklı olarak sürekli dile getirildiğini açıkça ifade eden Karanisoğlu, “Bunlarla alakalı biz genel merkeze bilgi verdik. Gerekli soruşturmalar açıldı. Yine de siz haber değeri görüyorsanız bunları yayınlayın” diyerek kendini savundu.

İL BAŞKANI: “HABERİM YOK”

Gelecek Partisi Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt ise söz konusu skandaldan haberi olmadığını söyledi. Samsun İl Başkanı Yeşilyurt’un, bu iddialarla ilgili görüşünü sormak için kendisini arayan gazetecilere tepki gösterdi.

SKANDAL SONRASI GÖREVDEN ALINDI

Skandalla ilgili Gelecek Partisi Genel Merkezi idari tahkikat başladığını ve istifasının alınacağını açıkladı. Daha sonra Gelecek Partisi Samsun İl Başkanlığı Hukuk sorumlusu Av. Enes Kamil Koyuncuoğlu Karanisoğlu’nun istifasını aldıklarını açıkladı. Koyuncuoğlu, “Olayın aslı ile ilgili malumat sahibi olduktan sonra arkadaşımızın istifasını aldık. Kendisiyle ilişiğimiz kalmadı. Artık ilçe başkanımız değil.” dedi.

KARASİNANOĞLU İSTİFASININ ARDINDAN AÇIKLAMA YAPTI

İstifa gerekçesini açıklayan Karanisoğlu, iş yoğunluğundan dolayı istifa ettiğini belirtti. İl Başkanı’na, İl ve İlçe yönetimlerine teşekkür eden Karanisoğlu şunları kaydetti;

“Değerli dostlarım ve teşkilatım Kurucu İlçe Başkanlığı görevini yürüttüğüm partimden iş yoğunluğumdan dolayı istifa ettiğimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Yaklaşık iki ay önce bu iş yoğunluğumu il başkanımıza arz etmiştim ve sonuç olarak kendilerinin desteğiyle de kongremize kadar bekleme kararı aldık. Yeni il kadromuzla birlikte Atakum ilçemizin daha entegre ve verimli bir yapıya bürüneceği ortak fikrine vardık. Kuruluşundan bu yana desteklerini esirgemeyen İl başkanıma, il yönetimime ve ilçe yönetimime minnettarım. Yolumuz bir, desteğim her an devam edecektir. Saygılarımla arz ederim”

Buna da bir göz atınız!

AGD YAZ ETKİNLİKLERİ BU YIL DA DOPDOLU

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) İlkadım Temsilciliği – Milli Gençlik Vakfı (MGV), “Yaz bizimle bir başka!” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.