Salı , Haziran 29 2021
DM Haber / Siyaset / Cumhuriyet Halk Partisi / Kılıçdaroğlu, Samsun’da kendisine dava açan gençlere seslendi!

Kılıçdaroğlu, Samsun’da kendisine dava açan gençlere seslendi!

AK Parti Gençlik Kolları, CHP lideri Kılıçdaroğlu’na “Katar ile Sağlık Alanında Eğitim ve İşbirliği Protokolü” paylaşımları nedeniyle dava açtı. Gençlere seslenen Kılıçdaroğlu, “İktidarımızda öyle güçlendireceğim, özgürleştireceğim ki sizleri, siyasetçiler sizi manipülasyonlarına araç etmeyi cesaret edemeyecek. Size zerre dokunanın canına okuyacağım” dedi.

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı koordinesindeki gençler Samsun ve 14 ilde adliyelere başvurup CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Türkiye ile Katar arasındaki ‘Askeri Sağlık Alanında Eğitim ve İşbirliği Protokolü’ ile ilgili yaptığı paylaşımların yanıltıcı ve moral bozucu olduğu gerekçesiyle 1 liralık manevi tazminat davası açtı.

“SİZE ZERRE DOKUNANIN CANINA OKUYACAĞIM”

Açılan davalara ilişkin Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medyadan tüm gençlere seslendiği bir paylaşımda bulunarak şunları söyledi:

* Sevgili gençler, birkaç genç beni dava etmiş, bunun üzerine size seslenmek istedim. Gençler, iktidarımızda öyle güçlendireceğim, özgürleştireceğim ki sizleri, siyasetçiler sizi manipülasyonlarına araç etmeyi cesaret edemeyecek. Size zerre dokunanın canına okuyacağım. Ss alın!

Kılıçdaroğlu, söz konusu protokol hakkında da “Halkımızı protokolü okumaya davet ediyorum. Gençler anladı oyunu, şimdi sıra halkımızda… Bu askerî gibi çerçevelenmiş ve bilerek ucu açık bırakılmış korkunç bir manipülasyondur!” demişti.

Buna da bir göz atınız!

Samsun’da çatıdan düşen 1 kişi öldü, 1 kişi ağır yaralandı

Samsun’da meydana gelen iş kazasında çatıdan düşen 2 kişiden 1’i hayatını kaybettiği, diğeri ağır yaralandı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.