Çarşamba , Temmuz 1 2020
DM Haber / Siyaset / Cumhuriyet Halk Partisi / Kılıçdaroğlu, Erdoğan’a çağrı yapan Akşener’i ‘uyardı’: Aman Meral Hanım, şimdi hırsından spoiler verir

Kılıçdaroğlu, Erdoğan’a çağrı yapan Akşener’i ‘uyardı’: Aman Meral Hanım, şimdi hırsından spoiler verir

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a “Dark’ın son sezonunu bitirmeden Netflix’i kapatırsan vallahi gücenirim” diyen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e tweet attı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdooğan‘a yönelik olarak “Dark’ın son sezonunu bitirmeden Netflix’i kapatırsan vallahi gücenirim” diyen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener‘e tweet attı.

Kılıçdaroğlu, esprili bir dille “Aman Meral Hanım, şimdi hırsından spoiler verir” ifadesiyle Akşener’i ‘uyarırken’, Buldan da kendilerinin La Casa De Papel’in yeni sezonunu beklediklerini söyledi. Buldan, paylaşımına üzgün emoji de ekledi.

Erdoğan ne demişti?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, YouTube, Netflix gibi platformlar için “Bu millete, bu ülkeye bu tür mecralar yakışmıyor. Onun için de bir an önce biz bunları parlamentomuza getirip, parlamentomuzdan bu tür sosyal medya mecralarının tamamen kaldırılmasını, kontrol edilmesini istiyoruz” demişti.

Buna da bir göz atınız!

Kemal Kılıçdaroğlu, Ak Partili o ismi tebrik etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,  “FETÖ’yle AKP kol kola girdiyse şayet, bunu da farklı darbecileri tasfiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.