Pazar , Mayıs 17 2020
DM Haber / Siyaset / İyi Parti / Saydam Bayram, Cemal Enginyurt’un kendisini arayarak ölümle tehdit ettiğini söyledi

Saydam Bayram, Cemal Enginyurt’un kendisini arayarak ölümle tehdit ettiğini söyledi

İyi Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Saydam Bayram, MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’un kendisini telefonla arayarak tehdit ettiğini ve küfürler savunduğunu söyledi.

Saydam Bayram, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Cemal Enginyurt’un kendisini telefonla arayarak hakaret ederek ve ölümle tehdit ettiğini iddia etti. Telefonda ses kayıtlarının olduğunu belirten Bayram, Enginyurt’un kendisini hapse attıracağını, öldüreceğini söylediğini dile getirdi.

Enginyurt’a yazdıklarından dolayı kendisine hakaretler ve ağza alınmayacak sözler söylediğini açıklayan Bayram, “Çok ilginç bir şey oldu. Cemal Enginyurt bana tel. etti. Ona yazdıklarımdan dolayı bana hakaretler, ağzı alınmayacak küfürler etti.”dedi.

Bayram, Enginyurt tarafından hapse attırılmak ve öldürülmekle tehdit edildiğini belirterek, şu ifadeleri kullandı; “Cemal Enginyurt beni hapse attıracakmış beni öldürecekmişte. Bir kadına yapılmayacak küfürler ettin.Konuşmaların tel. kayıtlı.”

Buna da bir göz atınız!

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın Kuzeni Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybetti

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın kuzeni Durmuş Demirtaş iftar saatinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.