Salı , Haziran 15 2021
DM Haber / Spor Haberleri / Ronaldo klas hareket: Coca Cola önünde poz vermeyi reddetti!

Ronaldo klas hareket: Coca Cola önünde poz vermeyi reddetti!

Filistin’e yaptığı desteklerle de tanınan ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo basın toplantısında önünde duran Coca-Cola’yı kamera açısından çıkararak köşe duran suyu önüne çekti.

Dünyanın en iyi futbolcuları arasında gösterilen ve milyonlarca takipçisi olan Cristiano Ronaldo Portekiz ile Macaristan maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında yaptığı bir hareketle gündeme oturdu.

COCA  COLA ŞİŞESİNİ KALDIRDI

2020 Avrupa Şampiyonası’nda belki de en çok takip edilecek futbolcu olan Ronaldo, Avrupa Şampiyonasındaki basın toplantılarında ürün yerleştirme yöntemiyle masalarda bulundurulan Coca-Cola şişelerinin yanında konuşmayı reddetti. Juventus’un yıldızı Coca-Cola şişelerini kaldırırken, elindeki suyu göstererek “Bu size yeter” dedi.

Coca Cola firmasının Siyonist işgalci İsrail devletine verdiği destek tüm dünya tarafından bilinirken Cristiano Ronaldo’nun ise Filistin haklına olan maddi manevi destekleri bir çok kez haber olmuştu

Portekizli ünlü futbolcunun tüm dünyanın gözü önünde yaptığı bu hareketle de yine gönülleri fethetmeyi başardı. Söz konusu video sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

Buna da bir göz atınız!

Samsun’a ağır darbe

Süper Lig’e yükselme savaşı veren Samsunspor, rakiplerinin kazandığı haftada Menemen ile berabere kaldı. Kırmızı-beyazlılar, 1 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.