Cuma , Haziran 25 2021
DM Haber / Spor Haberleri / Samsunspor / Samsunspor’da gergin kongre!

Samsunspor’da gergin kongre!

Samsunspor Kulübü Derneği Olağan Genel Kurulu’na konuşmacılar arasında yaşanan gergin diyaloglar damga vurdu. Eski başkan İsmail Uyanık, Yüksel Yıldırım’ı televizyonda tartışmaya davet etti. Yıldırım, Uyanık’ın davetine “İstediğin yerde varım” karşılığını verdi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Salonu’nda yapılan Genel Kurulda, konuşmacıların birbirlerine sitem dolu sözleri dikkat çekti. Tek aday olan Yüksel Yıldırım, delegelerin tamamının oyunu alarak Samsunspor Kulübü Derneği’nin yeniden başkanı seçildi.

YARDIMCI OLUNMADI

Divan Kurulu adına konuşan Av. Onur Karacan, şimdiye kadar her 15 günde bir toplanarak, Samsunspor’un sorunları ve çözüm önerileri konusunda faaliyet gösterdiklerini belirtti. Karacan, Samsunspor Stroe’nin önüne reklam panolarının konulması ve Samsunspor rakiplerinin tribünleri dolu dolu oynarken, kendilerine yardımcı olunmamasını eleştirdi.

TALEP GELMEDİ

AK Parti Milletvekili Köktaş, Karacan’ın eleştirilerinden rahatsız olunca söz alarak, “Bizden hiç kimse bir şey talep etmedi. Burada soruyorum, kim şurada bize yardımcı oldu dedi. Divan kurulu başkanı Sadi Subaşı sürekli aramıştır. Ama yönetimden böyle bir talep gelmedi” dedi.

MUSTAFA DEMİR ALINDI

Karacan’ın sözlerine alınan Mustafa Demir, panoların daha sonra kaldırıldığını belirterek, “Bu olayı raporlara almanın bir manası var mıydı” diye tepki gösterdi.

UYANIK MEYDAN OKUDU

Eski başkanlardan İsmail Uyanık, Samsunspor Derneği yönetim kuru üyelerine ve başkanına hizmetleri teşekkür ettikten sonra, Yüksel Yıldırım’a “Eski başkanların bulunduğu fotoğrafların bulunduğu alanda içlerinde en eğitimlisi benim” sözünü hatırlattı. Uyanık, parasal korunular başta olmak üzere, yüksel Yıldırım’la istediği yerde, istediği şehirde ve istediği TV kanalında tartışabileceğini belirterek meydan okudu.

“İSTEDİĞİN YERDE VARIM”

Samsunspor Kulübü Derneği Başkanı Yüksel Yıldırım, sözlerine Uyanık’a cevap vererek başladı. Yıldırım, İsmail Uyanık’ın davetine “İstediğin yerde varım” karşılığını verdi.

YENİ YÖNETİM KURULU LİSTESİ

Yüksel Yıldırım’ın yönetim kurulu listesi şu şekilde: ‘Yüksel Yıldırım, M. Savaş Boyar, Fuat Katırcı, Onur Bıyıklı, Vennaz Akyol Haznedar, H. Kaya Aşçı, Zafer Erdoğan, Melis Kalkavan Erdoğan, Arzu Uslu, Ali Asal, Murat Alanyurt, Ender Gür ve Rıfat Yılmaz.’

Buna da bir göz atınız!

Ronaldo’nun hareketi Coca Cola’ya pahalıya patladı! İşte maliyeti

Dünyaca ünlü Portekizli milli futbolcu Cristiano Ronaldo’nun geçtiğimiz gün basın toplantısında Coca Cola için yaptığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.